راویلی یک تیم نوآوره که در زمینه های تعیین استراتژی برند، طراحی گرافیک و هویت بصری برند، تولید محتوای خلاق، دیجیتال مارکتینگ و مدیریت شبکه های اجتماعی ایده های جذابی رو ارائه می‌کنه.

پرتفولیو

هورسان بیسترو

رستوران
هاب کافه

کافه رستوران

خدمات ما

یک برند موفق ترکیبی از چند المان مختلفه. ما به عنوان یک تیم خلاق، با استفاده از این المان ها سعی می‌کنیم که پلی از جنس درک متقابل رو بین شما و خواسته های مخاطبینتون بسازیم.

خدمات ما 
_

تیزرهای تبلیغاتی

_
 درباره استودیو راویلی

 

راویلی یک استودیوی نوآوریه که فعالیت خودشو از سال 1386 با تکیه بر تفکر خلاق و راهبرد های علمی شروع کرده، و در تمام این سالها، سعی داشته که کسب و کارهای گوناگون را برای فعالیت پویا تر در حوزه‌ی برندینگ و بازاریابی موثر، یاری کنه. استودیو خلاقیت راویلی، با بیش از بیست سال تجربه ارائه خدمات مختلف به شرکت های معتبر داخلی و خارجی در زمینه های، طراحی استراتژی برندینگ و مارکتینگ، ساخت تیزر تبلیغاتی، طراحی گرافیک، بازاریابی دیجیتال،عکاسی تبلیغاتی و مدیریت شبکه های اجتماعی، فضای مناسب رو برای رشد کسب و کار شما فراهم میکنه، تا با آخرین متدهای روز دنیا، به هر چه بهتر و بیشتر دیدن شدن شما کمک کنیم.

 

چشم انداز:

 

ما در افق چشم انداز خود برآنیم تا با بهره‌گیری از آخرین یافته‌های علمی و فناوری‌های نوین ارتباطات و اطلاعات در توسعه صنعت کسب و کار، حضوری مقتدر و شایسته در بازارهای هدف داشته باشیم.